PositiveMe.pl

Wyniki dla tagu: trener biznesu

Skocz do: Artykuły

Artykuły (5)

O nasionach

O nasionach

Rozwój
środa, 17 stycznia 2018, 17:03
Kolorowe materiały nie sprawią, że to, co przerabia się na wielodniowych treningach psychologicznych trafi do głowy, serca i w mięśnie przez ekran, w 5 godzin. Nawet za połowę ceny i bez wychodzenia z domu. To GMO. Jest fajne, tanie i bez wysiłku.
O kontakcie

O kontakcie

Psychologia
czwartek, 14 grudnia 2017, 15:43
- Jak ty to robisz? - Ale co? - No że jakoś tak płynie i coraz bardziej ludzie pracują na tym warsztacie... - Nie wiem, jakoś tak, jestem tu...
Pieniądze i motywacja wewnętrzna

Pieniądze i motywacja wewnętrzna

Biznes
piątek, 01 grudnia 2017, 21:01
Bycie trenerem to naprawdę dobry fach. Część osób wchodzi do branży, ponieważ najzwyczajniej lubi pracować z ludźmi, dzielić się sobą, swoim doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą.
Twoja misja

Twoja misja

Rozwój
piątek, 01 grudnia 2017, 13:47
Powody, dla których wykonuje się zawód trenera, są rozmaite. Można je podzielić generalnie na dwie kategorie. Pierwsza związana jest z osobistymi motywami. Druga dotyczy rzeczywistości zewnętrznej.
Holsityczna Szkoła Trenerów

Holistyczna Szkoła Trenerów

Rozwój
czwartek, 30 listopada 2017, 19:00
Po co Holistyczna Szkoła Trenerów ? Przyjaciel zapytał parę dni temu, co skłoniło mnie do zainicjowania Holistycznej Szkoły Trenerów. Chwilę mi zajęło zrobienie porządku w odpowiedziach, które zaczęły się pojawiać w mojej głowie...