PositiveMe.pl

Wyniki dla tagu: Szkoła Trenerów

Skocz do: Artykuły

Artykuły (16)

Kiedy trener popełnia błąd? - grupa

Integralne podejście do pracy z grupami

Psychologia
środa, 24 stycznia 2018, 20:11
Spojrzenie na własne życie z perspektywy integralnej i praktykowanie jej stanowi przejaw najpełniejszego podejścia do rozwoju siebie i innych.
Kiedy trener popełnia błąd?

Kiedy trener popełnia błąd?

Psychologia
środa, 24 stycznia 2018, 20:18
Myśląc o procesie grupowym w wymiarze holistycznym widzimy, że zachowania poszczególnych uczestników grupy są nie tylko związane z ich wewnętrznymi dyspozycjami, ale przede wszystkim odzwierciedlają ducha samej grupy.
Zegar astronomiczny w Pradze

O czasie, wahaniu i zasadzie nieoznaczoności Heisenberga

Rozwój
środa, 17 stycznia 2018, 15:09
Najgorsza była Agenda. Samo to słowo przyprawiało mnie o dreszcze. Stoi nade mną ktoś kto z racji sytuacji, czy relacji zawodowej, w miejscu, w którym pracuję mówi do mnie: musisz im podać agendę, zaraz na początku, szczegółowo.
Lustro

Holistycznie pracować z ludźmi… czyli jak?

Psychologia
poniedziałek, 08 stycznia 2018, 21:33
Zgodnie definicją Słownika języka polskiego holizm oznacza „pogląd głoszący, że zjawiska tworzą układy całościowe”. Kluczowym określeniem jest więc „całość”. Co się pod nim kryje? Chciałoby się powiedzieć – wszystko!
Narzędzia łączenia

Narzędzia łączenia

Psychologia
czwartek, 14 grudnia 2017, 16:47
„Ale o co ci chodzi, przecież to świetne narzędzie”. Od dawna kusi mnie by oddzielić kilka rzeczy. Może udałoby się oddzielić narzędzia od reszty świata? A może byłaby szansa na oddzielenie łączenia od oddzielania? Może jest jakieś narzędzie do łączenia?
O kontakcie

O kontakcie

Psychologia
czwartek, 14 grudnia 2017, 15:43
- Jak ty to robisz? - Ale co? - No że jakoś tak płynie i coraz bardziej ludzie pracują na tym warsztacie... - Nie wiem, jakoś tak, jestem tu...